İncekum Orman Kampı Alanya

KAMP BİLGİLERİ

KAMP YERİ NEREDE VE NASIL GİDEBİLİRİM?

İncekum Orman Kampı Antalya’nın Alanya  İlçesinin İncekum mahallesinde yeralmaktadır. Alanya – Side yolunda Alanya ‘ya yaklaşık 24km mesafede yeralmaktadır. Side tarafında ise yaklaşık 40km mesafededir. Kamp yeri yol üzerinden Denize doğru bir yol ile ayrıldığından dolayı rahatça ulaşılabilir.

KAMPLA İLGİLİ ÖZET BİLGİLER

İncekum Orman Kampı tesisleri ve kamp alanı, Akdenizin en güzel kıyılarından birinde Tabiat parkının içerisinde bulunmaktadır. 

Yeşilin maviye göz kırptığı, bir adımda masmavi bir deniz ve altın sarısı sıcacık kum, bir adımda çam ağaçlarının gölgesi ve bol oksijen. İncekum Orman Kampı Alanya’nın en gözde ve yeşil bölgesi Avsallar’da bölgenin ciğerleri görevini üstlenmektedir. 

Eşsiz doğası ve unutulmaz manzarası ile her yıl onbinlerce ziyaretçisine kapılarını açmakta ve hem kampçıların hem de ailelerin unutulmaz tatillerine ev sahipliği yapmaktadır. Yeni düzenlemeleri ile hem restoranını geliştirmiş siz ve ailenize en güvenli tatilin imkanını sağlamıştır. 

Kamp alanları, alkolsüz restoran ve marketleri ile her kesimden ziyaretçiyi kucaklamaktadır. İster çadırını al gel ister karavanını, istersen günübirlik gel piknik yap. Yeni yüzüyle İncekum Orman Kampı süpriz aktiviteleriyle Misa Group bünyesinde hizmetinizdedir.

KAMP OLANAKLARI VE ÜCRETLERİ
TESİSİN KONUMU
TESİS PUANLAMASI
Genel Puanı
4.1/5
Tesisler
4.5/5
Doğallık
5/5
Temizlik
3.5/5
Altyapı
4/5
Sakinlik
3.5/5
TESİS GENEL BİLGİLERİ
TESİS İMKANLARI

İncekum Orman Kampı ‘na (0242) 517 16 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Tesisin web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Elektrik ve Su kamp bedellerine dahildir.

Çadır ve Karavan Kamp Alanı
2.5 km uzunluğunda plajı ve doğal ormanlık kamp alanları ile siz kamp severlere eşsiz olanaklar sunuyor.

156 Dönüm Plaj ve Orman
İncekum Orman Kampı 156 dönüme yayılmış tesisleri ve doğal alanları ile siz ve aileniz için en güzel günü sunmaktadır.

Kafe ve Piknik Alanları
Market ve restoranda ihtiyacınız olan tüm kamp ve gıda malzemelerine ulaşabilirsiniz.

Tesiste ortak kullanıma hizmet eden bay WC, bayan WC ler , Sıcak duş, çamaşırhane, bulaşıkhane bulunmaktadır.  Elektrik ve Su temini rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca Ahşap masalar hemen hemen her Çadır ve Karavan yeri için mevcuttur.  Gri su ve Pis su için de Tesisin atık su hattı kullanılabilmektedir.

KAMP İÇ ve ÇEVRESİNDEKİ YAPILABİLECEKLER
KAMP İÇİ AKTİVİTELER

Kampın içindeki spor alanlarından yararlanabilir, orman içerisinde yürüyüş yapabilirsiniz. Deniz kenarından balık tutabilirsiniz. Ayrıca özel ayrılmış alanlarda piknik veya mangal yapabilirsiniz.

Denizde Kano veya Deniz Bisikletleri ile gezebilirsiniz.    

ÇEVREDEKİ AKTİVİTELER 

Kamp alanı çevresinde bir çok gezilebilecek yer bulunmaktadır. Aracınızla koyları keşfedebilir, Side ve Manavgat’a günübirlik ziyarette bulunabilirsiniz. Alanya ilçesi de bir çok tarihi ve Turistik tesise ev sahipliği yapmaktadır. 

Blog yazılarımız için www.sumakocelebi.com adresimizden bizi takip edebilirsiniz.

Lütfen görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın.