Efem Beach Camping Bodrum

KAMP BİLGİLERİ

KAMP YERİ NEREDE VE NASIL GİDEBİLİRİM?

Efem Beach Camping Muğla ‘nın Bodrum ilçesinin Kargı mevkiinde yeralmaktadır. Bodrum ‘dan Turgut Reis yönüne doğru yola devam Yahşi Yalısı tabelasından sola dönüyorsunuz. Yolun sonunda sağa Akyarlar yönüne döndükten sonra Camel Beach (Deve Plajı)’na kolayca varabiliyorsunuz.

KAMPLA İLGİLİ ÖZET BİLGİLER

Efem Beach Camping Bodrum Camel Beach ‘te denize sıfır konumunda bir tesistir. 

Sapsarı incecik kumu ve pırıl pırıl cam gibi denizi ile Bodrum yarımadasının mavi bayraklı özel koylarından biri olan CAMEL BEACH adını sahilde bulunan DEVE lerden almıştır.
Tekne turlarının mola yeri olan CAMEL BEACH de develerle de tur yapmak hoşunuza gidecektir.

Aile işletmesi olan EFEM BEACH 90 yıllarda başladığı turizm macerasına yöresel tatların eksik olmadığı RESTAURANT, PLAJ, KAMP ve KARAVAN hizmetleri ile devam etmektedir.
Ayrıca İşletmenin sahip ve yetiştiricisi olduğu DEVE çiftliği de bulunmaktadır.

KAMP OLANAKLARI VE ÜCRETLERİ
TESİSİN KONUMU
TESİS PUANLAMASI
Genel Puanı
3.7/5
Tesisler
4/5
Doğallık
4/5
Temizlik
3.5/5
Altyapı
3.5/5
Sakinlik
3.5/5
TESİS GENEL BİLGİLERİ
TESİS İMKANLARI

Efem Beach Camping Bodrum ‘a (0507)91 22 69 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Web Sitesine buradan , İnstagram sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz.

Karavan ve çadır kamp alanında ağırlamak için sizleri bekliyoruz.Sizler için hazırladığımız ortak yaşam alanımızda mutfak, banyo ve kabinlerimiz mevcuttur.

Tesiste her türlü yiyecek ve içecek ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir Restoran bulunmaktadır. Bu restoranda isterseniz Denizden gelen serin esinti ile kahvenizi veya soğuk içeceklerinizi de içerek zaman geçirip tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

KAMP İÇ ve ÇEVRESİNDEKİ YAPILABİLECEKLER
KAMP İÇİ AKTİVİTELER

Kampın içindeki eşşiz plajından ve denizinden yararlanabilir Bodrum’un sularında serinleyebilirsiniz. 

Denizde yüzmek, şnorkel ile balıkları ve diğer deniz canlılarını izlemek veya şezlonglarda uzanarak dinlenmekte yapılacak aktiviteler arasında yer alıyor.   

ÇEVREDEKİ AKTİVİTELER 

Kamp çevresinde yürüyüş veya bisiklet ile gezebilir veya küçük koşulara çıkabilirsiniz. Bodrum da bulunan bir çok koya aracınız ile gidip gezebilir veya Bodrum merkezinde Bodrum gecelerini izleyebilirsiniz.  

Blog yazılarımız için www.sumakocelebi.com adresimizden bizi takip edebilirsiniz.

Lütfen görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın.