Frigya Organik Köy Evi Kamp Alanı

KAMP BİLGİLERİ

KAMP YERİ NEREDE VE NASIL GİDEBİLİRİM?

Frigya Organik Köy Evi Kamp Alanı Afyonkarahisar’ın Döğer İlçesinde Üçlerkayası köyünde yeralmaktadır. Döğer ilçesinin içerisinden Afyonkarahisar yönüne yol aldığınızda İhsaniye-Döğer yolunun yaklaşık 3.km’sinden sola Üçlerkayası yönüne döneceksiniz. Köy içerisindeki tabelaları takip ederek Frigya Organik köy evine kolayca ulaşabilirsiniz.

KAMPLA İLGİLİ ÖZET BİLGİLER

Frigya Organik Köy Evi Üçlerkayası’nın hemen önünde yeralmaktadır. Doğal bir ortamda size hertürlü hizmeti sunmaya hazırlar.  

3000 yıllık Frig Vadisinin birçok yerini rahatça gezebilmek için kamp alanı olarak burayı seçmeniz çok yerinde bir karar olacaktır.

Karavan kampınızı Bahçe duvarının ön tarafında yapabilirsiniz. Su ve elektrik mevcuttur.  

Döğer’e ve kamp alanına gelen yollar gidiş-geliş birer şeritli Asfalt yollardan oluşmaktadır. 

Tesis sahibi Aziz beyle görüştüğümüzde Kamp alanının düzenlemelerinin devam etmekte olup, en kısa sürede herkesin beğenisini kazanacak bir Kamp alanı haline geleceğini özellikle belirtti. 

KAMP OLANAKLARI VE ÜCRETLERİ
TESİSİN KONUMU
TESİS PUANLAMASI
Genel Puanı
3.5/5
Tesisler
3/5
Doğallık
4.5/5
Temizlik
3.5/5
Altyapı
3/5
Sakinlik
3.5/5
TESİS GENEL BİLGİLERİ
TESİS İMKANLARI

Frigya Organik Köy Evi Tesisi ‘ne (0506) 687 55 67 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Tesisin web sitesine buradan , İnstagram sayfasına da buradan tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Karavanlar için yakın zamanda daha düzenli bir park alanı yapılacak. Şu anda Bahçe duvarının dışında istediğiniz yere park ederek Üçlerkayası’nın yanında bu doğal güzelliği izleyerek konaklayabilirsiniz. 

Karavan kampı dışında konaklamak içinde hazırlanan köy odalarında kalabilirsiniz. Tesisin bulunduğu yerde yazın bile akşamları oldukça serin oluyor. Temmuz ayında 12 derecelere kadar düştüğünü biz yaşadık. Sıcaklık ise gündüz 30-35 dereceler civarında bulunuyor.  

Köy evinin herkes tarafından beğenilen Serpme Köy Kahvaltısı’nı denemenizi önermekteyiz. Ayrıca  Üçlerkayası manzarasını seyrederken Kahvaltı, yemek yerken, kahvenizi veya soğuk içeceklerinizi de içerek zaman geçirip tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Aziz bey çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Karavancılarla görüşüp onlardan aldığı ihtiyaç bilgileri doğrultusunda gerekli tesisleri yapmaya devam ediyorlar.

Tesiste ortak kullanıma hizmet eden bay WC, bayan WC ler bulunmaktadır. Su ve Elektrik ihtiyacınızı karşılayabilir,  Gri su ve Pis su için de Tesisin atık su hattı kullanılabilmektedir.

KAMP İÇ ve ÇEVRESİNDEKİ YAPILABİLECEKLER
KAMP İÇİ AKTİVİTELER

Kamp alanı ÜçlerKayası’nın hemen yanı başında olup, buraları yürüyerek gezme imkanınız var. İsterseniz köy içerisinde bisiklet ile gezebilirsiniz. Aziz beyin Balonları ile tura çıkmanızda mümkün.    

ÇEVREDEKİ AKTİVİTELER 

Kamp çevresinde 3000 yıllık Frig Vadisini bisiklet veya araba ile gezerek tarihte mutlaka yolculuğa çıkmalısınız. Frig yürüyüş yolunuda takip edebileceğinizi belirtmek isteriz.

Zaten en önemli aktivite Frig Vadisi Gezisidir. Bu konuda www.sumakocelebi.com adresimizde kısa zamanda detaylı bir anlatımımız yeralacaktır.

Blog yazılarımız için www.sumakocelebi.com adresimizden bizi takip edebilirsiniz.

Lütfen görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın.