Zeytin Gölgesi Kamping , Bademli

KAMP BİLGİLERİ

KAMP YERİ NEREDE VE NASIL GİDEBİLİRİM?

Zeytin Gölgesi Kamping ‘in Yeri İzmir ‘in Dikili İlçesine bağlı Bademli köyünde yeralmaktadır. Bu köye Çandarlı’dan sahil yolu ile veya Dikili’den kolaylıkla ulaşılabilir. Dikili tarafından geldiğinizde Bademli Köyünün içinden geçerek sağdaki Sahil yoluna döndüğünüzde, Zeytin Gölgesi Kamping tabelalarını takip ederek varıyorsunuz. 

KAMPLA İLGİLİ ÖZET BİLGİLER

Zeytin Gölgesi Kamping, Bademli köyünün Killik Koyunda yer alıyor. Kampta, çadır ve karavan kamp alanı hizmeti sunuluyor. Restoran&Kafe bölümünde her türlü hizmeti sizlere vermeye hazır. 

Kamp alanının tamamı Zeytin ağaçları ile dolu ve gölge durumdadır. Çadır Kamp alanları yeşil çimlerde bulunuyor. Karavan Park alanları da ayrılmış durumdadır.  Her Çadır için masa bulunmaktadır.

Kamp alanının 30-40 mt ilerisinde Killik koyundan masmavi denize kendinizi bırakabilirsiniz.

KAMP OLANAKLARI VE ÜCRETLERİ
TESİSİN KONUMU
TESİS PUANLAMASI
Genel Puanı
4.1/5
Tesisler
4/5
Doğallık
4.5/5
Temizlik
4.5/5
Altyapı
4/5
Sakinlik
3.5/5
TESİS GENEL BİLGİLERİ
TESİS İMKANLARI

Zeytin Gölgesi Kamping ‘e (0541) 860 67 75 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Tesisin instagram sayfasını buradan inceleyebilirsiniz.

Karavanlar için konaklama alanları parseller olarak bölünmüştür. Böylelikle her karavanın sınırları belirlenmiştir.  Çadır ve Karavan alanlarında bol miktarda elektrik Panosu bulunmaktadır. Ayrıca Karavan alanlarında kullanma suyu için musluklarda bulunmaktadır.
Zeytin Gölgesi Kampingte  WC ve duşlar (Kapalı ve Açık) , Kişisel Bakım alanları, lavabolar, Bulaşık yıkama alanı Ortak kullanım için Buzdolapları mevcuttur.  Sıcak su bulunmaktadır. Her Çadır için Masa bulunmaktadır.

Çadır alanları arası taş yollar ile bölünmüş ve yeterli miktarda aydınlatılmıştır. Araç otoparkı içinde Zeytin ağaçları altında yer ayrılmıştır. 

Hem karavan hem de çadır alanında elektrik altyapısı çekilmiş durumda. İster çadırınız için ister karavanınız için elektrik çekmeniz mümkün. Tesiste ortak kullanıma hizmet eden bay WC, bayan WC ler bulunmaktadır. Sürekli temiz bir şekilde tutulduğunu söyleyebiliriz.

Tesis içerisinde bulaşıklarınızı yıkayabileceğiniz bir mutfak alanı da bulunmaktadır.

KAMP İÇ ve ÇEVRESİNDEKİ YAPILABİLECEKLER
KAMP İÇİ AKTİVİTELER

Kampın içinde İzmir’in sıcaklarında gölgede dinlenmek başlıca aktivitelerden birisi olacaktır. Yemyeşil Çimlerde Cimnastik, Pilates veya Yoga yapabilirsiniz. 

Tüm bunların yanında OUTDOORİZMİR ‘in hafta sonlarında gerçekleştirdiği “Sen yeterki Spor yapmak İste” etkinliklerine katılabilirsiniz. Bu etkinliklerde sporun tüm dallarında size uygun aktiviteler ve seminerler bulabilirsiniz.  

ÇEVREDEKİ AKTİVİTELER 

Biz giderken yanımızda kanolarımızı da götürmüştük. Kano ile keyifli bir şekilde gezilebiliyor olması da ayrıca bizim için çok güzel bir aktivite oldu. Bir çok koy Kano ile gezmeye uygun.

Burası ayrıca Maldivlere çok benzeyen Kalem ve Garip adalarına çok yakın bir lokasyondadır. Bizim Kalem ve Garip Adası Kano gezimize de buradan ulaşabilirsiniz.

 Bu turu sizde yapmak isterseniz OUTDOORİZMİR ‘i ve KANOİZMİR ‘i mutlaka takip edin.

Bunların dışında Bademli sokaklarında Bisiklet, Yürüş ve Trekking yapabileceğiniz bir çok parkur bulunuyor. 

Blog yazılarımız için www.sumakocelebi.com adresimizden bizi takip edebilirsiniz.

Lütfen görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın.