Misi Kamping Bursa

KAMP BİLGİLERİ

KAMP YERİ NEREDE VE NASIL GİDEBİLİRİM?

Misi Kamping ‘in Yeri Bursa ‘nın Nilüfer İlçesine bağlı Misi köyünde yeralmaktadır. Misi Köyüne İzmir Yolu Caddesinde Ata Park kavşağından dönerek Lefkoşe Caddesini takip ederek ulaşabilirsiniz. Misi Kamping ‘e Lefkoşe Caddesinde Bursa Atatürk Kent Ormanını döner kavşağını geçtikten 2.0 km sonra sağdaki sokağa saparak kolayca ulaşabilirsiniz. 

KAMPLA İLGİLİ ÖZET BİLGİLER

Misi Kamping Kamp ve Karavan Alanı yemyeşil doğal ortamı ve sıcak yüzüyle sizlerle birlikte, Bursa’nın en eski yerleşim alanlarından biri olan Misi Köyü girişinde yeralmaktadır. Şehir merkezine 15 dk. kadar yakın ama günlük hayatın tüm zorluklarından kilometrelerce uzakta yeralmaktadır.  

Misi Kamp Karavan Tesisinde , 34 parsel 7x7m= 49 m2 ve 6 parsel 14x7m =98 m2 (otobüs tipi büyük araç veya 2 araç olabilir) olmak üzere 46 araç çok rahat konaklama imkanına sahiptir. Sıkışık günlerde ise kapasite 85-90 karavana çıkabilmektedir. Yeni çimlenen çadırlı konaklama alanı yapılacak ilaveler ile 30- 40 çadırlı üniteyi barındırabilecek kapasitededir.

KAMP OLANAKLARI VE ÜCRETLERİ

Misi Kamping ‘e (0552) 469 00 50 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Tesisin web sitesini buradan inceleyebilirsiniz.

Karavanlar için konaklama alanları parseller olarak bölünmüştür. Böylelikle her karavanın sınırları belirlenmiştir. Sosyal tesis, Çocuk oyun parkı, dere kenarı dinlenme terası, çadır alanı ve diğer alanlar çimlenmiş olup karavan park yerleri ise çim taşları ile yeşillendirilmiştir. 

Her parsel yeşil bitki ile diğerinden ayrılmıştır. Tesisin etrafı tel çitler ile muhafaza altına alınmış olup ana giriş haricinde acil durumlar için ana caddeye açılan bir kapı mevcuttur. Tesiste 24 saat güvenlik görevlisi mevcuttur. Kamp alanı 2 adet paratoner ile yıldırım tehlikesine karşı korumalıdır.

CCI ve Ulusal Kampçı Kartı sahiplerine konaklama ücreti üzerinden %10 iskonto uygulanmaktadır.

Misi kamp ve karavan tesislerinde: WC, duşlar, lavabolar. Sıcak ve soğuk su, mutfak (karavan ve çadır alanlarında ayrı ayrı), 3 adet jetonlu çamaşır makinesi, ütü ve ütü masası, araç atık boşaltma ve kaset boşaltma üniteleri, her dört parsele 2 su musluğu ve elektrik panosu (her araç için bir priz 16 A.) ve elektrik sayacı bulunmaktadır.

KAMP İÇ ve ÇEVRESİNDEKİ YAPILABİLECEKLER
KAMP İÇİ AKTİVİTELER

Kampın içinde  güzelce dinlenerek enerjinizi yükseltebilirsiniz.  Çevredeki Ormanlık alanların yarattığı tüm temiz hava ciğerlerinizi rahatlatacaktır. 

Kamp alanı içerisinde her türlü Cinmastik, Yoga ve Pilates çalışmalarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

ÇEVREDEKİ AKTİVİTELER 

Misi köyü yürüyerek veya Bisikletle gezebileceğiniz, doğal evleri ve yaşamları ile tipik bir köydür. Sokakları arasında fotoğraf çekerken kendiniz kaybederek, nehir kenarındaki bir çay bahçesinde kahvenizi yudumlarken iyiki Misi’ye gelmişim diyeceksiniz.

Şehre yakınlığı nedeniyle Bursa ‘da görülmesi gereken tüm Turistik yerleri çok rahat bir şekilde gezebilirsiniz. Bunların başlıcaları ; Kapalı Çarşı, Aynalı Çarşı, Ulu Camii , Tophane, Hanlar Bölgesi sayılabilir.

Bursa Çevresinde ise gezilecek pek çok doğal güzelliğe sahip yer bulunmaktadır. Başlıcası şüphesiz Uludağ ‘dır. Önemli bir Kayak merkezi olan Uludağ ‘a çıkmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca Tirilye, Mudanya, Gölyazı , İznik, Cumalıkızık görülmesi gerekli yerlerdendir.

 

Blog yazılarımız için www.sumakocelebi.com adresimizden bizi takip edebilirsiniz.

Lütfen görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir